Forbundskontoret


  • Sigve Bolstad
    Sigve Bolstad
    Forbundsleder
    E-post:
    sigve.bolstad@pf.no
    Kontor:
    23 16 31 07
    Mobil:
    464 14 329
    Stillingsbeskrivelse:
    Styreleder, totalansvar for forbundskontoret sin aktivitet
  • Unn Alma Skatvold
    Unn Alma Skatvold
    Forbundsnestleder
    E-post:
    unn.alma.skatvold@pf.no
    Kontor:
    23 16 31 24
    Mobil:
    980 18 822
  • Per Erik Ommundsen
    Per Erik Ommundsen
    Generalsekretær
    E-post:
    per.erik.ommundsen@pf.no
    Mobil:
    992 87 688
  • Roar Fosse
    Roar Fosse
    Forhandlingssjef
    E-post:
    roar.fosse@pf.no
    Kontor:
    23 16 31 11
    Mobil:
    971 74 322
    Stillingsbeskrivelse:
    Lønns- og arbeidsvilkår og omstilling
  • Lars Reiersen
    Lars Reiersen
    Leder PFPL
    E-post:
    lars.reiersen@pf.no
    Kontor:
    23 16 31 01
    Mobil:
    905 36 660
  • Dag Arne Thoresen
    Dag Arne Thoresen
    Analytiker
    E-post:
    dag.arne.thoresen@pf.no
    Mobil:
    481 24 499
  • Paal Christian Balchen
    Paal Christian Balchen
    Forbundssekretær
    E-post:
    paal.balchen@pf.no
    Kontor:
    23 16 31 09
    Mobil:
    992 07 740
    Stillingsbeskrivelse:
    PFs politiske program og lokallagskontakt for Vest, Sør-Vest, Agder og Politihøgskolen
  • Liv Ova Graham
    Liv Ova Graham
    Forbundssekretær
    E-post:
    liv.ova.graham@pf.no
    Kontor:
    23 16 31 14
    Mobil:
    469 71 722
    Stillingsbeskrivelse:
    Opplæringsansvarlig, inkluderende arbeidsliv, likestillingsspørsmål, kontaktperson for sivilutvalget og likestillings- og mangfoldsutvalget
  • Stein Nordahl Wilhelmsen
    Stein Nordahl Wilhelmsen
    Forbundssekretær
    E-post:
    stein.n.wilhelmsen@pf.no
    Kontor:
    23 16 31 13
    Mobil:
    908 22 933
    Stillingsbeskrivelse:
    Lokallagskontakt for Møre og Romsdal, Trøndelag og Innlandet
  • Arild Hustad
    Arild Hustad
    Forbundssekretær
    E-post:
    arild.hustad@pf.no
    Kontor:
    23 16 31 04
    Mobil:
    930 28 405
    Stillingsbeskrivelse:
    Lokallagskontakt for Sør-Øst og Oslo
  • Anna Holter Sollien
    Anna Holter Sollien
    Forbundssekretær
    E-post:
    anna@pf.no
    Kontor:
    23 16 31 16
    Mobil:
    452 21 498
    Stillingsbeskrivelse:
    Endring, omstilling, politireform og politirollen
  • Sven Arne Kjepso
    Sven Arne Kjepso
    Forbundssekretær
    E-post:
    sven.arne.kjepso@pf.no
    Kontor:
    23 16 31 15
    Mobil:
    902 06 725
    Stillingsbeskrivelse:
    Pensjon og lokallagskontakt for Politihøgskolen, Kripos, UP, PU, PDMT, sentral politiledelse, HTU-UP, Økokrim og PST
  • Espen Sjeggestad
    Espen Sjeggestad
    Forbundssekretær
    E-post:
    espen.sjeggestad@pf.no
    Kontor:
    23 16 31 19
    Mobil:
    974 64 080
    Stillingsbeskrivelse:
    Endring, omstilling, politireform, politirollen, opplæring og lokallagskontakt for Øst og PIFT
  • Linda Verdal
    Linda Verdal
    Forbundssekretær
    E-post:
    linda.verdal@pf.no
    Kontor:
    23 16 31 03
    Mobil:
    479 00 820
    Stillingsbeskrivelse:
    PFPL, lokallagskontakt for Nordland, Troms, Finnmark og PHS studentene, endring, omstilling og politireform
  • Gry Berger
    Gry Berger
    Jurist
    E-post:
    gry.berger@pf.no
    Kontor:
    23 16 31 00
    Stillingsbeskrivelse:
    Økonomisk støtte til juridisk bistand og forsikringsklagenemnda
  • Annbjørg Asphaug
    Annbjørg Asphaug
    Arkiv- og systemansvarlig
    E-post:
    annbjorg.asphaug@pf.no
    Kontor:
    23 16 31 21
    Mobil:
    412 78 324
  • Liselotte Kristoffersen
    Liselotte Kristoffersen
    Teamleder kommunikasjon
    E-post:
    liselotte.kristoffersen@pf.no
    Kontor:
    23 16 31 32
    Mobil:
    402 47 087
    Stillingsbeskrivelse:
    www.pf.no og øvrige kommunikasjonsoppgaver
  • Morten Høylo
    Morten Høylo
    Kommunikasjonsrådgiver
    E-post:
    morten@pf.no
    Mobil:
    476 13 641
  • Hilde Nordlund
    Hilde Nordlund
    Kommunikasjonsrådgiver
    E-post:
    hilde.nordlund@pf.no
    Mobil:
    916 47 472
  • Hanne Nilsen
    Hanne Nilsen
    IKT-ansvarlig
    E-post:
    hanne.nilsen@pf.no
    Kontor:
    23 16 31 02
    Mobil:
    906 29 968
    Stillingsbeskrivelse:
    Webutvikling
  • Line Cecilie Nordheim Thode
    Line Cecilie Nordheim Thode
    Teamleder økonomi
    E-post:
    line@pf.no
    Kontor:
    23 16 31 26
    Mobil:
    951 17 216
  • Heidi Fagerli
    Heidi Fagerli
    Ansvarlig for regnskap og lønn
    E-post:
    heidi.fagerli@pf.no
    Kontor:
    23 16 31 08
    Mobil:
    952 67 869
  • Vegar Monsvoll
    Vegar Monsvoll
    Leder sivilutvalget
    E-post:
    vegar.monsvoll@pf.no
    Mobil:
    459 06 494
  • Susanne Wathne
    Susanne Wathne
    (Permisjon)
    E-post:
    susanne.wathne@pf.no
    Kontor:
    23 16 31 12
    Mobil:
    922 11 926
    Stillingsbeskrivelse:
    Kurs, medlemsregister og regnskap
  • Erlend Skeie Langeland
    Erlend Skeie Langeland
    E-post:
    erlend@pf.no
    Kontor:
    23 16 31 20
    Mobil:
    412 08 268
    Stillingsbeskrivelse:
    Kurs og medlemsregister
  • Unn-Sissel Hanssen
    Unn-Sissel Hanssen
    E-post:
    unn.sissel.hanssen@pf.no
    Kontor:
    23 16 31 61
    Stillingsbeskrivelse:
    Reiseregninger og fakturabehandling
  • Elin Jensen
    Elin Jensen
    Regnskapsmedarbeider
    E-post:
    elin.jensen@pf.no
    Kontor:
    23 16 31 60
    Mobil:
    934 29 952
  • Inger-Lise Røvig
    Inger-Lise Røvig
    Resepsjon/sentralbord
    E-post:
    inger-lise.rovig@pf.no
    Kontor:
    23 16 31 00
    Mobil:
    982 03 377
  • Ole Martin Mortvedt
    Ole Martin Mortvedt
    Redaktør Politiforum
    E-post:
    redaktor@pf.no
    Mobil:
    920 52 127
  • Erik Inderhaug
    Erik Inderhaug
    Journalist Politiforum
    E-post:
    erik.inderhaug@pf.no
    Kontor:
    23 16 31 64
    Mobil:
    908 64 608
  • Torkjell Trædal
    Torkjell Trædal
    Nettjournalist Politiforum
    E-post:
    torkjell@pf.no
    Kontor:
    23 16 31 10
    Mobil:
    918 59 540
  • Liv Rønnaug Bjerke Lilleåsen
    journalist
    E-post:
    liv@pf.no
    Mobil:
    472 52 810
  • Heidi Bjørkedal
    Heidi Bjørkedal
    Markedsansvarlig
    E-post:
    heidib@pf.no
    Kontor:
    23 16 31 66
    Mobil:
    906 81 717
    Stillingsbeskrivelse:
    Merkantile avtaler og studentverving